про роботу адмінкомісії при виконкомі сільської ради

Автор: Виктория от 25-01-2012, Прочитали: 4938


ПРОЕКТ РІШЕННЯ

про роботу адмінкомісії
при виконкомі сільської ради

    Заслухавши та обговоривши голову адміністративної комісії Сухіна Р.М. про роботу  адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новофедорівської сільської ради, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

В И Р І Ш И В :

    1. Інформацію  інспектора по охороні правопорядку Сухіна Р.М. про роботу адмінкомісії при виконкомі сільської ради взяти до відома.
    2. Голові адмінкомісії Сухіну Р.М.:
- до травня  2012 року провести обстеження земельних ділянок з виявленням порушників щодо виявлення  порушників правил благоустрою території населеного пунктів;
- вживати заходи щодо виключення можливості винесення автотранспортними засобами на дорожні об’єкти сипучих матеріалів і розчинів, а також засмічення вулиць внаслідок переповнення  кузова матеріалами, пошкодження тари, розвіювання безтарних вантажів, руху із незакріпленим вантажем, забруднення або запилення повітря.
    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.


Голова виконкому                                       С.В.Руденко

Довідка
Про розгляд справ адміністративної комісії про адміністративні правопорушення та осіб, які притягувались до адміністративної відповідальності.
      
          Протягом 2011 рік  адміністративна комісія при Новофедорівській сільській раді у складі голови Сухіна Руслана Миколайовича, секретаря Каретіної Наталії Анатоліївни та чотирьох членів адмінкомісії, Каменська Олена Олександрівна, Мельничук Ігор Михайлович, Білий Юрій Васильович, Толошний Олександр Павлович, провела 13 засідань, де було розглянуто 18 справ відносно адмін. матеріалів про адміністративних правопорушень та зроблено близько 10 усних зауважень за малозначністю правопорушення відповідно до статті 22 КУпАП.  
           На адміністративної комісії було розглянуто адмін. матеріалів про  адміністративні правопорушення КУпАП за статтями:
       175 ч 1. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях. Яких надійшло за звітний період часу 5 справ, та було накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження.
       152 Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населеного пунктів. Яких надійшло за звітний період часу 6 справ з них 1справа була повернута у зв’язку з смертю правопорушника, 3 закрито з закінченням строків накладення адміністративного стягнення, та 2 накладено адміністративного стягнення у вигляді грошового штрафу в сумі 680 грн.
       154 Порушення правил тримання собак і котів. Яких надійшло за звітний період часу 2 справи на які було накладено адміністративне стягнення, 1 справа у вигляді попередження  та інша справа у вигляді грошового штрафу на суму 51 грн.
      156 ч 2 . Порушенная встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних  напоїв чи тютюнових виробів. Яких надійшло за звітний період часу 1 справа та була закрита з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.       
     183. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Яких надійшло за звітний період часу 2 справи з них 1 справа була закрита з закінченням строків накладення адміністративного стягнення та інша накладено адміністративне стягнення у вигляді грошового штрафу на суму 51 грн.
     182 .Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення  від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. Яких надійшло за звітний період часу 2 справи на які було накладено адміністративне стягнення, 1 справа у вигляді попередження  та інша справа у вигляді грошового штрафу на суму 85 грн.
          Всього за 2011рік було 18 розглянутих  адмін. матеріалів за якими винесено 17 постанов, 1справа була повернута у зв’язку з смертю правопорушника,  5 було закрито у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення , 12 накладено адміністративні стягнення з них 7 у вигляді попередження, та 5 грошових стягнень на суму 867грн.Голова адміністративної комісії                                         Сухін Р.М.   

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет