Про видачу будівельних паспортів забудови земельних ділянок

Автор: Виктория от 25-01-2012, Прочитали: 1097

Проект рішення

Про видачу будівельних паспортів
забудови земельних ділянок


         Розглянувши заяви гр. Пісоцької С.І., Костюка П.Н., Костини В.І., особи № 1, Компанець Л. В., щодо намірів забудови земельних ділянок, додані до заяви документи, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», статтями 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №103 від 05.07.2011, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 р. за N 902/19640, виконавчий комітет сільської ради,

    В И Р І Ш И В:

     1.Видати будівельні паспорти забудови присадибних земельних ділянок:
     - гр. Пісоцькій Світлані Іванівні на будівництво двоповерхового житлового будинку (загальною площею до 300 кв.м) розміром 6 х 12 м по вулиці  Морській, 1-к в с. Залізний Порт Голопристанського району.
     - гр. Костюку Петру Нестеровичу на будівництво одноповерхового житлового будинку(загальною площею до 300 кв.м) розміром 10 х 9 м,   господарські споруди: гараж розміром 6 х 4 м, сарай розміром 4 х 3 м, туалет розміром 1,5 х 1,5 м, літній душ 1,5 х 1,5 м  по вулиці  Степовій,1 в с. Новофедорівка Голопристанського району.
     - гр. Костині Володимиру Івановичу на будівництво двоповерхового дачного будинку (загальною площею до 300 кв.м) розміром 9 х 8 м по вулиці  Шкільній в с. Залізний Порт Голопристанського району.
         - особі № 1на будівництво двоповерхового житлового будинку (загальною площею до 300 кв.м) розміром 20 х 6 м, літня кухня розміром 8 х 5м по вулиці  Д.Бідного в с. Залізний Порт Голопристанського району.
         - гр. Компанець Людмилі Володимирівні на будівництво двоповерхового дачного будинку (загальною площею до 300 кв.м) розміром 6 х 10 м, господарські споруди розміром 2 х 3 м по вулиці  Шкільній в с. Залізний Порт Голопристанського району.
 2. Відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації ( Кузнєцовій Є.О.) забезпечити:
      2.1 Складання та видачу будівельних паспортів зазначеним у пункті 1 цього рішення замовникам.
      2.2 Реєстрацію будівельних паспортів у журналі реєстрації, або автоматизованій системі електронного документообігу.
     2.3 Зберігання 2-го примірника будівельного паспорту у відділі архітектури РДА.
     3. Громадянам, зазначеним у пункті 1 цього рішення, після отримання будівельного паспорта забудови земельних ділянок:
     3.1 Оформити право на виконання будівельних робіт в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Херсонській області.
    3.2 При проектуванні і будівництві об’єктів містобудування додержуватися вимог ,визначених у будівельному паспорті забудови земельної ділянки.
    3.3 Забезпечити введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів шляхом реєстрації відповідною Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
   4. Роз’яснити громадянам:  Пісоцькій С.І., Костюку П.Н., Костині В.І., особі № 1, Компанець Л.В.,  що чинним законодавством України:
    4.1 Експлуатація закінчених будівництвом об’єктів, неприйнятих в експлуатацію, забороняється.
    4.2 У разі будівництва житлового будинку загальною площею 300 кв.м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту у розмірі 4% загальної кошторисної вартості будівництва, яка сплачується в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури  населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення до Новофедорівської сільської ради, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.
    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.


Голова виконкому                                                                        С.В. Руденко

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет