Про хід виконання сільської цільової Програми «Призовна дільниця» на 2015-2017 роки

Автор: Виктория от 28-09-2016, Прочитали: 249

                                  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від                                 

с. Новофедорівка

 

Про хід виконання сільської

цільової Програми «Призовна

дільниця» на 2015-2017 роки

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію інспектора ВОС Малюченко Т.А. «Про хід виконання сільської цільової Програми «Призовна дільниця» на 2015-2017 роки», виконавчий комітет зазначає, що на території сільської ради по реалізації заходів вказаної програми проводиться певна робота.

         Відповідальною особою по сільській раді інспектором ВОС Малюченко Т.А. проводиться певна робота у період призиву призовників, яка співпрацює з Голопристанським військовим комісаріатом, де здійснюється контроль за виконанням Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Наказу Міністерства оборони України № 660 від 15.12.2010 року про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах.

Основним завданням є сприяння належній роботі Голопристанській районній призовній комісії. На території ради на військовому обліку знаходиться --- допризовників, які вчасно приписані.   Уточнені списки надаються до районного військового комісаріату. Інспектором ВОС Малюченко Т.М. організовується явка юнаків на медичний огляд та призовну дільницю районного комісаріату. Сільською радою постійно виділяється транспорт для доставки призовників на призовну та медичні комісії. В сільський бюджет 2016 року закладені кошти в сумі 12000 грн. , які використані в повному обсязі, а саме: весняний призив  березень- квітень --- грн., осінній призив жовтень – листопад ------грн..

 Одна із важливих напрямків роботи є робота серед молоді щодо формування високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.  На інформаційних дошках сільської ради та в ЗОШ розміщені лекційні матеріали  з підготовки молоді до служби в Збройних Силах України.

         Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

         1. Інформацію про хід виконання сільської цільової Програми «Призовна дільниця» на 2015-2017 роки» взяти до відома.

         2. Інспектору ВОС Малюченко Т.А. забезпечити якісне та ефективне виконання у 2016 році заходів програми про що інформувати виконавчий комітет  в листопаді 2016 року.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

 

 

Голова виконкому                                           О.В.Лахтадир

 

 

Секретар виконкому                                        Т.М.Грабован

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker