ПРОЕКТ РІШЕННЯ НА ЧЕТВЕРТУ СЕСІЮ VІІ СКЛИКАННЯ

Автор: Сільрада от 22-12-2015, Прочитали: 846

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 29 січня 2016 року №___

с. Новофедорівка

 

Про умови оплати праці

посадових осіб сільської ради

у 2015 та 2016 роках

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до Постанови до Кабінету міністрів України № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Положення про преміювання, статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Установити сільському голові Лахтадир Олені Василівні надбавку за вислугу років в розмірі 20 відсотків до посадового окладуз урахуванням надбавки за ранг.

2. При наданні щорічної основної відпустки сільському голові Лахтадир О.В. та заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В. надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

3. Щомісячно здійснювати преміювання сільського голови

Лахтадир О.В. в розмірі 100 відсотків від посадового окладу пропорційно відпрацьованому часу та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В. в розмірі 80 відсотків від посадового окладу пропорційно відпрацьованому часу.

4.Умови оплати праці, затверджені цим рішенням застосовуються

для сільського голови з 03.11. 2015 року, для заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з 02.12.2015 року.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів.

 

Сільський голова О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет