Про погодження місця розташування тимчасових споруд торгівельного та призначення

Автор: Виктория от 28-08-2014, Прочитали: 834

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про погодження місця розташування

тимчасових споруд торгівельного

та призначення

 

         Розглянувши заяву та документи, що додаються ФОП Саврадима Олега Анатолійовича, жителя с. Залізний Порт, вул. Степова, буд. 23; керуючись ст. 10, 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 28 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 року № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет сільської ради,

                                    

В И Р І Ш И В:

1. Погодити місце розташування тимчасових споруд торгівельного призначення:

- ФОП Саврадиму Олегу Анатолійовичу за адресою вул. Шкільній  в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди підприємницької діяльності в кількості чотирьох споруд.

2. Зобов’язати ФОП Саврадима О.А.,  замовити архітектурний тип та виготовити паспорт прив’язки тимчасових споруд у відповідній організації, яка має ліцензію на виконання проектних робіт.

         3. Погоджені районним архітектором паспорт прив’язки тимчасових споруд торгівельного призначення та архітектурний тип представити до 23.10. 2014 року на розгляд виконавчого комітету для затвердження та на отримання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                  О.В.Лахтадир                                             

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет