Про хід виконання сільської програми розвитку курортно-рекреаційної галузі та туризму

Автор: Виктория от 31-07-2014, Прочитали: 1113

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про хід виконання сільської програми

розвитку курортно-рекреаційної галузі

та туризму Новофедорівської сільської

ради на 2012-2015 роки

 

Основною метою сільської програми у розвитку курортно - рекреаційної галузі та туризму на 2012-2015 роки затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії шостого скликання від 08.12.2011 року № 179, забезпечення підтримки туристичної галузі, залучення до її розвитку підприємств різної форми власності; збільшення частки очікувальних доходів від туристичної галузі в місцевому бюджеті; стимулювання розвитку удосконалення стану туристичної інфраструктури із залученням іноземних та вітчизняних інвесторів; забезпечення ефективного використання природних рекреаційних та лікувальних ресурсів з урахуванням охорони навколишнього природного середовища, пам’яток історії та культури; освоєння нових рекраційно – курортної  зони та території, які мають туристичний потенціал; поліпшення транспортного забезпечення; підвищення рівня життя громадян та створення додаткових робочих місць; підвищення туристичного іміджу сіл сільської ради.

Територія Новофедорівської сільської ради має значний потенціал для розвитку туристичної галузі, що зумовлено географічним положенням місцевості. На виконання заходів сільської програми розвитку курортно - рекреаційної галузі та туризму на 2012-2015 роки виконавчим комітетом проводиться робота з господарями садиб щодо участі в туристичних виставах, виготовлення рекламної продукції про туристичні можливості села.

Проводиться належним чином санітарна очистка населених пунктів. Роботу з приведення до належного санітарного стану виконує КПП «Світанок», також визначено чисті четверги ( в яких приймають участь колективи підприємств, організації, навчальні заклади населення). В повному обсязі приведена мережа водопостачання. Прийнято рішення 32 сесії VІ скликання  від 19.04.2013 року № 431 «Про закріплення пляжної зони с. Залізний Порт». Згідно угоди про взаємовідносини закріплення пляжних зон покладається на орендарів пляжних зон, впорядкована територія пляжів, автокемпінгів, озеленено бази відпочинку. У 2012 році проведена реконструкція очисних споруд с. Залізний Порт за кошти Новофедорівської сільської ради в розмірі 10.000000 млн. грн. та обласного бюджету 2.000000 млн. грн..

Спеціалістами бух. обліку сільської ради та спеціалістами (за згодою)  державної податкової інспекції Голопристанського району щороку проводиться операція «Курорт», під час якої здійснюється подвірні обходи на території села Залізний Порт.

Фінансуватиметься у 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на капітальний та поточний ремонт вулиць у с. Залізний Порт виділено коштів у сумі 102 тис. грн.

З метою своєчасної підготовки проводиться оздоровлення і відпочинок дітей у літку 2014 року. Для зміцнення матеріальної бази навчальних закладів функціонують табори.

На базі лікарської амбулаторії с. Залізний Порт відкрито пункт швидкої допомоги для обслуговування населення та відпочиваючих.

Існує ряд факторів, які гальмують розвиток туристичної галузі та туризму та виконання заходів сільської програми «Розвиток рекреаційної галузі та туризму на 2012-2015 роки».

Це насамперед відсутність цілісної системи державного управління туризмом і курортами (відповідних структурних підрозділів з питань туризму і курортів) та недостатнє фінансування  галузі.

Враховуючи вищезазначене, керуючись ст. ст. 27, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію про хід виконання  сільської програми розвитку курортно-рекреаційної галузі та туризму Новофедорівської сільської ради на 2012-2015 роки прийняти до відома.

         2. Відповідальним за виконання даної програми  продовжити роботу щодо реалізації заходів вищезазначеної програми.

         3. Членам виконавчого комітету забезпечувати і надалі належний санітарний стан протягом туристичного сезону.

         4. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на заступника сільського голови з діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

 

 

 

Секретар  виконкому                                          О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет