Про дозвіл на розміщення рекламного щита

Автор: Виктория от 22-04-2014, Прочитали: 1135

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про дозвіл на розміщення

рекламного щита

 

 

Розглянувши заяви та подані документи ТОВ «Еволюція» в особі директора Сакути С.А., про дозвіл на розміщення  рекламних щитів, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 № 2807-ІV, Постановою КМУ від 09.09.2009 року № 968 із змінами та доповненнями «Про затвердження Типових правил розміщення  зовнішньої  реклами», ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В :

 

  1. Надати дозвіл ТОВ «Еволюція» в особі директора Сакути Сергія Анатолійовича на розміщення рекламних щитів  за адресою:

- вул. Шкільна біля кафе «Караван»;

- вул. Степова при в’їзді до села;

- вул. Шкільна біля магазину «Газда»;

- вул. Шкільна біля центральної зупинки

в селі Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області при наявності отримання погодження в ВДАІ Голопристанського РВ УМВС на розміщення рекламних щитів.

         2. Землевпоряднику сільської ради Пирогову В.Г. видати план-схему викопіювання на розміщення рекламних щитів  в селі Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

         3. Зазначений дозвіл на розміщення рекламних щитів дійсний при наявності погодження відповідної служби зазначеного в п. 1 даного рішення.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів  Камінського В.В..

 

 

Секретар виконкому                                          О.В.Лахтадир      

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет