Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт

Автор: Виктория от 26-12-2013, Прочитали: 3680

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

 


для відбування порушниками грома-

дських робіт на території Новофедо-

рівської сільської ради в 2014 році

         

 

Розглянувши лист інспектора Голопристанського РП Цюрупинського МВ КВІ УДПтСУ  ПВП в Херсонській області, керуючись ст. 31 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до ст. 30-1 та 321-3 КУ пАП України, виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

        1. Затвердити перелік об’єктів та види робіт, що можуть виконуватись порушниками на яких судом  накладено адміністративне  стягнення у  вигляді громадських робіт на території Новофедорівської сільської ради Голопрстанського району Херсонської області в 2014 році (додається) та погодити його з кримінально-виконавчою інспекцією.

       2. Призначити Шашко О.М. інспектора по охороні правопорядку відповідальним по контролю за виконанням порушниками  визначених для них робіт та дотримування правил техніки безпеки, надання графіків та табелів роботи, ведення обліку та щомісячне інформування інспекції про кількість відпрацьованого часу, інформування інспекції про ухилення порушників від відбування покарання адміністративного стягнення у виді  громадських робіт.

       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

Голова виконкому                                                                        І.І.Бондаренко

 

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет