Про надання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі

Автор: Виктория от 28-02-2013, Прочитали: 991

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про надання  дозволу

на розміщення об’єктів

торгівлі

 

             Розглянувши заяви та пред’явлені документи Фізичних осіб – підприємців, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 № 2807-ІV, п.8 ст.30 Закону України  « Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет,

                                                

В И Р І Ш И В:

I.                   Надати дозвіл на розміщення об’єктам торгівлі в селі Залізний Порт при наявності погодження  відповідних служб:  районної СЕС,  державної податкової інспекції, Голопристанського РУ УДІ ТБ, відділу архітектури РДА, Голопристанського РЕЗ і ЕМ.

II.                Зобов’язати  фізичних осіб підприємців укласти з КПП «Світанок» договір на вивіз та переробку сміття.

III.             Рекомендувати фізичним особам підприємцям здійснити внески до цільових фондів сільської ради,  соціального захисту населення та благоустрій сіл.

IV.            Зазначений дозвіл на розміщення дійсний при наявності погоджень відповідних служб, вказаних в п. І даного рішення.

1. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Сливі Олені Геннадіївні кафетерію вул. Морська, 64-Г, площею 55 кв.м. Режим роботи цілодобово.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

2. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Сливі Олексію Петровичу відділу продовольчих товарів (орендоване приміщення)  вул. Морська, 64-Г, площею 10 кв.м. Режим роботи цілодобово. Без  права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

3. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Бабічу Андрію Миколайовичу пневматичного тиру (орендоване приміщення) по вул.  Морській біля кафе «Алігатор», площею 77 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 24.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

4. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Чепок Любові Миколаївні магазину вул. Морська, 25/8, площею 40 кв.м. Режим роботи з 07.00 до 24.00. З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

5. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Чепок Юрію Петровичу відділу продукти (орендоване приміщення) вул. Морська, 25/8, площею 20 кв.м. Режим роботи з 07.00 до 24.00. Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

6. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Новолоцькому Олександру Миколайовичу кафе з літнім майданчиком (орендоване приміщення)  вул. Морська, 73-В, площею 97 кв.м. Режим роботи з 09.00 до 02.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

7. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Надєєву Руслану Володимировичу бару (орендоване приміщення)  вул. Морська, 73-В, площею 50 кв.м. Режим роботи з 09.00 до 02.00.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

8. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Куртєвій Тетяні Семенівні продуктового магазину (орендоване приміщення) вул. Морська,31-а, площею 50 кв.м. Режим роботи цілодобово.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

9. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Витинник Людмилі Володимирівні бару (орендоване приміщення) вул. Шкільна, 8,  б/в «Прем’єра», площею 22 кв.м. Режим роботи з 10.00 до 02.00.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

V. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря  сільської ради Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                                                         С.В.Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет