Про умови оплати праці сільського голови, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Автор: Виктория от 9-01-2013, Прочитали: 2538

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  _____________ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

Проект РІШЕННЯ

 

від _________2013 року

с. Новофедорівка

 

Про умови оплати праці

сільського голови, заступника

сільського голови з питань діяльності

виконавчих органів  та секретаря

на період виконання обов’язків

сільського голови у 2013 році

 

           Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів  та висновки і рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища,   відповідно до Постанови до Кабінету міністрів України  № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Положення про преміювання,  статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні» керуючись ст. 26   Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Установити  надбавку за вислугу років в розмірі 10 відсотків до  посадового  окладу  з  урахуванням  надбавки за ранг   сільському голові Руденку С.В. з 1  грудня 2013 року.

2. Здійснювати виплату надбавки за вислугу років в розмірі 15 відсотків до  посадового  окладу  з  урахуванням  надбавки за ранг заступнику сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів  Камінському В.В.

3. При наданні щорічної основної відпустки сільському голові та заступнику сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячного фонду заробітної плати.

4. Щомісячно    здійснювати преміювання сільського голови, заступника сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів  та секретаря під час виконання обов’язків сільського голови,  в розмірі 70 відсотків від посадового окладу пропорційно   відпрацьованому часу.

5. Умови оплати праці, затверджені цим рішенням застосовуються з 01.01.2013 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань планування, бюджету, фінансів.

 

 

              Сільський голова                                                            С.В. Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради