Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою

Автор: Виктория от 17-12-2012, Прочитали: 1229

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо зміни цільового

призначення земельної ділянки

 

 Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради  з земельних питань, керуючись  ст. 12,19, 20 Земельного Кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель у власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі комерційного використання під розміщення магазину площею 100 кв.м в селі Залізний Порт вул.. Шкільна, 43-Г гр. Бондар Людмилі Володимирівні.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок у власності для ведення ОСГ на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Залізний Порт вул. Морська  гр. Поповій Галині Володимирівні ділянка № 1  площею 0,10 га згідно Державного акту серія ЯЗ № 304798, ділянка № 2 площею 0,1394 га згідно Державного акту серія Яз № 304797.

3. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель у власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі комерційного призначення під розміщення магазину, кафе площею 212 кв.м в с. Залізний Порт вул.. Морська,1-ж гр. Федоренко Максиму Євгеновичу.

4. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель у власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі комерційного призначення під розміщення торгових ларків площею 50,0 кв.м в с. Залізний Порт вул. Морська,1-з гр. Федоренко Максиму Євгеновичу.

5. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок із земель у власності для будівництва індивідуального гаражу на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул.. Морська  ділянка № 1 площею 0,010 га – згідно Державного акту на право власності на землю акт серія ЯЖ № 643688, ділянка № 2 площею 0,0082 га – згідно Державного акту на право власності на землю акт серія ЯЖ № 643689 гр. Вовчуку Максиму Григоровичу.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                                                    С.В.Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради