Про сільську програму забезпечення пожежної безпеки на 2012- 2016 роки

Автор: Виктория от 8-11-2012, Прочитали: 1489

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

                                                 ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я


 

 

Про сільську програму

забезпечення пожежної безпеки

на 2012- 2016 роки

 

                 

З метою реалізації на території сільської ради державної політики у сфері пожежної безпеки, забезпечення виконання заходів пожежної безпеки на підприємствах, установах та організаціях, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2002 року № 870 «Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2011 року», з метою активізації на території сільської ради по реалізації Закону України «Про пожежну безпеку» розроблену сільську програму забезпечення пожежної безпеки на 2012-2016 роки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

         1. Затвердити  сільську програму забезпечення пожежної безпеки на 2012-2016 роки (далі - Програма), що додається.

2. Відповідальним за виконання заходів Програми, забезпечити реалізацію встановлених завдань про хід якої звітувати двічі на рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова                                                               С.В.Руденко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради