Про затвердження технічної документації із землеустрою

Автор: Виктория от 21-08-2012, Прочитали: 1173

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

УКРАЇНА

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

Проект РІШЕННЯ

 

 

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою, звіту про експертну грошову

оцінку та продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

у власність Ковалицькому К.В.

 

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись Конституцією України ст.  ст. 12, 116, 127,201 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити розроблену відповідно до рішення сільської ради № 200 від 08.12.2011 року технічну документацію із землеустрою щодо складання Державного акту на право власності на земельну ділянку та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1191 га, що відводиться у власність шляхом викупу Ковалицькому Костянтину Вікторовичу під розміщення літнього кафе з огорожею по вулиці Морській в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.  

2. Продати у власність Ковалицькому К.В. земельну ділянку площею 0,1191 га, яка розташована на території Новофедорівської сільської ради по вулиці Морській в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області під розміщення літнього кафе з огорожею.

3. Затвердити ціну і умови  продажу земельної ділянки зазначеної в пункті 2 даного рішення в розмірі 350000 ( триста п’ятдесят тисяч) грн.

4. Доручити сільському голові Руденко С.В. укласти від імені сільської ради договір куплі-продажу зазначеної в п.2 даного рішення земельної ділянки, а також сформулювати інші необхідні для вчинення цієї угоди документи.

5. Голопристанському відділу земельних ресурсів відвести земельну ділянку в натурі (на місцевості) в терміни визначені Договором купівлі-продажу та видати Державний акт на право власності на землю, при умові повної сплати вартості за земельну ділянку.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на бюджетну комісію сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                    С.В.Руденко

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради