Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 27-08-2020, Прочитали: 86

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ПЕРША  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

 

 

від   2020 року                                      

с. Новофедорівка

 

Про преміювання

посадових осіб

Новофедорівської

сільської ради

 

З нагоди відзначення 24 серпня 2020 року 29 річниці Дня Незалежності України, розглянувши подання уповноваженої особи трудового колективу Шашко О.М.,  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, враховуючи особистий вклад сільського голови Лахтадир О.В. та секретаря сільської ради Грабован Т.М.  в загальний результат роботи сільської ради, в межах коштів передбачених на преміювання, відповідно до Постанови КМУ №268 від 09.03.2006 року (зі змінами та доповненнями) та  п.6 розділу ІV Колективного договору Новофедорівської сільської ради, враховуючи перевиконання доходної частини сільського бюджету за І півріччя 2020 року (105%) , керуючись

ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Преміювати голову Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олену Василівну з нагоди відзначення 24 серпня 2020 року Дня Незалежності України у розмірі середньомісячної заробітної плати.  

2. Преміювати секретаря сільської Новофедорівської сільської ради Грабован Тетяну Миколаївну з нагоди відзначення 24 серпня 2020 року Дня Конституції України у розмірі середньомісячної заробітної плати.     

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів та в.о. головного бухгалтера Лактіонову А.А.

 

Сільський голова                                    О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради