проект рішення

Автор: Виктория от 5-05-2020, Прочитали: 128

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від _________ 2020 року                                                                         № ___

с. Новофедорівка

 

Про визначення податкових агентів

щодо справляння туристичного збору

                                                                                                                 

      З метою поповнення сільського бюджету, керуючись ст.268 Податкового кодексу України, Законом України №2628-VІІІ  від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», пунктом 24 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сільська рада

вирішила:

1. Визначити податкових агентів в частині справляння туристичного збору та розрахунків з місцевим бюджетом в 2020 році, відповідно до ст.268 Податкового кодексу України,  а саме:

а) юридичні особи, філії, відділення, інші відокремлені підрозділи юридичних осіб, згідно з підпунктом 268.7.2 пункту 268.7 Податкового Кодексу України, фізичні особи - підприємці, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі) (додаток 3).

б) квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), а саме: житловому будинку, прибудові до житлового будинку, квартирі, котеджі, кімнаті, садовому будинку, дачному будинку, будь-якому іншому об'єкті, що використовується для тимчасового проживання (ночівлі), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) комунальне підприємство "Світанок» (код ЄДРПОУ 31963769).

2. Надати дозвіл сільському голові О.В.Лахтадир укладати договори від імені Новофедорівської сільської ради з податковими агентами зазначеними в пункті 1 цього рішення, про уповноваження їх на справляння туристичного збору.

3. Затвердити форму договору про справляння туристичного збору, згідно з додатком 1.

4. Затвердити перелік документів для укладання договору на справляння туристичного збору, згідно з додатком 2.

5. Рішення оприлюднити у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Новофедорівської сільської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів сільської ради та інспектора по податкам Альбах С.М. 

 

 

Сільський  голова                                                                           О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради