Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 10-03-2020, Прочитали: 133

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

 

від     2020 року                                    №                                  с. Новофедорівка

 

Про преміювання посадових

осіб сільської ради з нагоди

відзначення Міжнародного

жіночого дня 8 Березня

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету, фінансів, план по наповненню сільського бюджету станом на 01.03.2020 року виконано на 132%,  відповідно до Постанови КМУ №268 від 09.03.2006 року (зі змінами та доповненнями), п.6 розділу IV Колективного договору  та  п. 3.2. «Положення про преміювання працівників Новофедорівської сільської ради», керуючись  статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Преміювати у розмірі середньомісячної заробітної плати сільського голову Лахтадир Олену Василівну та секретаря сільської ради Грабован Тетяну Миколаївну, з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня   відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, своєчасне і в повному обсязі виконання посадових обов’язківта економії коштів на оплату праці.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань планування, бюджету, фінансів та в.о. головного бухгалтера Лактіонову А.А.

 

 

Сільський голова                                            О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради