проєкт рішення

Автор: Виктория от 17-01-2020, Прочитали: 26

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

с. Новофедорівка

 

Про Програму економічного,

соціального та культурного розвитку

Новофедорівської сільської ради

на 2020 рік

 

         З метою забезпечення сталого економічного зростання Новофедорівської сільської ради у 2020 році, відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Закону України «Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій ради, керуючись п.22 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Програму  економічного, соціального та культурного  розвитку Новофедорівської сільської ради на 2020 рік та відповідно заходи щодо її виконання (далі – Програма).

2. Виконавчому комітеті сільської ради, керівникам установ і організацій забезпечити реалізацію встановлених завдань Програми про хід якої звітувати по закінченню звітного року.

3. У разі потреби: виконавчому комітету сільської ради, постійним комісіям ради,  ініціювати протягом 2020 року внесення змін чи доповнень до Програми, коригування фінансових показників – за узгодженням з в.о. головного бухгалтера сільської ради, супроводжуючи пропозиції щодо змін чи доповнень при розгляді на засіданнях відповідних постійних комісій та сесії сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської  ради. 

 

Сільський  голова                                         О.В.Лахтадир

 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради