Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 21-11-2019, Прочитали: 187

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

                                   ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

 

від      2019 року                                            

с. Новофедорівка

 

Про надання  щорічної

основної відпустки

сільському голові

Лахтадир О.В. в 2020 році

 

          Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання їй щорічної основної відпустки, відповідно до графіку відпусток на 2020 рік, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до умов колективного договору, керуючись статтею 6 Закону України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі» (зі  змінами), статті 21 Закону України №2493-ІІІ від 07.06.2001«Про службу в органах місцевого самоврядування»  та Постановою КМУ №250 від 27.04.1994 «Про порядок і умови надання державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування додаткових оплачуваних відпусток», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,   

 

В И Р І Ш И Л А:

       

1.Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради, Лахтадир Олені Василівні,  щорічну основну відпустку, за термін праці з 03 листопада 2019 року по 02 листопада 2020 року, на 30 календарних днів

з 08 січня 2020 року по 06 лютого  2020 року включно, з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати кожна.

2.На вищезазначені періоди відпусток сільського голови Новофедорівської  сільської ради  Лахтадир О.В. відповідно п.1 та п.2 даного рішення, обов’язки сільського голови покласти на секретаря Новофедорівської сільської ради  Грабован Т.М. 

          3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради.

         4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                             О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради