Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 12-11-2019, Прочитали: 114

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від      2019 року                        

с. Новофедорівка

 

Про умови оплати праці

посадових осіб сільської ради

у 2020  році

 

        Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів,  відповідно до Постанови  Кабінету міністрів України  № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Положення про преміювання,  статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», керуючись ст. 26   Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

          1. Установити сільському голові  Лахтадир Олені Василівні надбавку за 7 ранг та вислугу років  в розмірі 25 відсотків до посадового  окладу та секретарю сільської ради Грабован Тетяні Миколаївні надбавку за 10 ранг та вислугу років в розмірі 10 відсотків до посадового окладу.

2. При наданні щорічної основної відпустки сільському голові  Лахтадир О.В. та секретарю сільської ради Грабован Т.М. надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

3. Щомісячно здійснювати преміювання сільського голови

Лахтадир О.В. в розмірі  відсотків від розміру посадового окладу та секретаря сільської ради Грабован Т.М. в розмірі  відсотків від розміру посадового окладу.

4. Умови оплати праці, затверджені цим рішенням, застосовуються з 01 січня 2020 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань планування, бюджету, фінансів.

 

Сільський голова                     О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради