Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 1-11-2019, Прочитали: 90

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ  ПЕРША  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від           2019 року                                            №

с. Залізний Порт

 

Про Програму розвитку

дошкільної освіти на території

Новофедорівської сільської ради

на 2020 рік

 

         З метою створення належних умов для всебічного розвитку дітей у дошкільних начальних закладів, збільшення охоплення дітей дошкільною освітою, відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», Про дошкільну освіту», Указу Президента України від N 503 від 06.06.2014  « Про заходи щодо забезпечення захисту прав  і законних інтересів дітей», керуючись п.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування України», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити  Програму розвитку дошкільної освіти на території Новофедорівської сільської ради на 2020 рік (далі – Програма), що додається.

2. Виконавчому комітету та виконавцям Програми, затвердженої цим рішенням  забезпечити реалізацію встановлених завдань, про хід якої звітувати на кінець поточного року.

3. У разі потреби ініціювати внесення змін чи доповнень до Програми  коригування фінансових показників – за узгодженням з головним бухгалтером сільської ради, супроводжуючи пропозиції щодо змін чи доповнень при розгляді на засіданнях відповідних постійних комісій та сесії сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

 

 

Сільський голова                                             О.В. Лахтадир  

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради