ДВАДЦЯТ ДРУГА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ РІШЕННЯ №1

Автор: Секретар от 30-08-2018, Прочитали: 196

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
ДВАДЦЯТ ДРУГА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
 РІШЕННЯ
(проект)
 
від  вересня 2018 року                                                                           № ____
с. Новофедорівка
 
Про надання дозволу на
виготовлення детальних
планів територій
 
         Розглянувши заяви громадян, керуючись статтями 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України «Про основи містобудування», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, сільська рада
 
В И Р І Ш И Л А:
 
1. Надати дозвіл на виготовлення детального плану території громадянам, а саме:
1.1 гр. Подкоритовій Веронікі Іванівні, щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0200 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Миру, б/н з метою виготовлення проекту землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови.
1.2 гр. Бень Сергію Леонідовичу, щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0100 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Шкільна,  з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва, з земель житлової та громадської забудови.
1.3 гр. Басанговій Марині Валеріївні та Басангову Валерію Давидовичу, щодо надання їм дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку загальною площею  0,0200 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Шкільна, біля будинку 55  з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва, з земель житлової та громадської забудови.
1.4 Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради  щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку загальною площею  0,0742 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Миру, з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти(під розміщення господарських споруд дитячого садка), з земель житлової та громадської забудови.
2. Визначити замовником розроблення детальних планів території виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.
3. Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради Херсонської області:
3.1. Забезпечити організацію проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення проектів  детального плану території.
3.2. Забезпечити укладання трьохстороннього договору на розроблення детального плану території з ліцензованою проектною організацією і громадянами, зазначеними в п. 1 цього рішення, за рахунок коштів громадян зазначених в п. 1 цього рішення.
         4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійної комісії сільської ради з земельних питань земельну комісію сільської ради.
 
 
Сільський голова                                                                               О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради