Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 23-07-2019, Прочитали: 204

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ  ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від             2019 року                                          №

с. Новофедорівка

 

Про преміювання

з нагоди відзначення Дня

Конституції України

 

З нагоди відзначення 28 червня 2019 року Дня Конституції України, за вагомий внесок у покращення результатів роботи сільської ради, в межах коштів передбачених на преміювання,  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, результати  виконання сільського бюджету за І півріччя 2019 року що складає 137 % до планового завдання, відповідно до Постанови КМУ №268 від 09.03.2006 року (зі змінами та доповненнями) та  п.6 розділу ІV Колективного договору Новофедорівської сільської ради, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Преміювати голову Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олену Василівну з нагоди відзначення 28 червня 2018 року Дня Конституції України у розмірі середньомісячної заробітної плати.     

 2.Преміювати секретаря сільської Новофедорівської сільської ради Грабован Тетяну Миколаївну з нагоди відзначення 28 червня 2018 року Дня Конституції України у розмірі середньомісячної заробітної плати.   

 3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів та в.о. головного бухгалтера Лактіонову А.А.

 

 

Сільський голова                                             О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради