проект рішення

Автор: Виктория от 6-06-2019, Прочитали: 146

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від червень 2019 року                                                                            

с.Новофедорівка

 

Про виготовлення технічної

документації щодо інвентаризації

земель комунальної власності

для подальшого оформлення

сервітуту

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 101, 186 Земельного Кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності для подальшого оформлення

сервітуту, а саме:

1.1 КООП «Сантехнік-2015» для проектування водонапірної та каналізаційної мережі, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,2100 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, по вул. Кутузова та Авілова.

1.1 Гр. Климчуку Михайлу Вікторовичу для проектування електромережі, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0100 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, по вул. Богдана Хмельницького.

         2. КООП «Сантехнік-2015» та громадянину Климчуку М. В. замовити виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності для подальшого оформлення сервітуту в землевпорядній організації та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження. 

         3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

Сільський голова                                     О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради