Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 2-04-2019, Прочитали: 235

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

(ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

 

 

від   травня 2019 року                                   

с. Новофедорівка

 

Про преміювання

сільського голови

з нагоди 45-річчя

 

 Розглянувши подання уповноваженої особи трудового колективу Шашко О.М. від 21.03.2019, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, відповідно до Постанови КМУ №268 від 09.03.2006 року (зі змінами та доповненнями) та  п.6 розділу ІV Колективного договору Новофедорівської сільської ради від 14.02.2018 року, п.1.3 Положення про порядок преміювання працівників Новофедорівської сільської ради, з метою стимулювання матеріальної зацікавленості посадових осіб сільської ради, в межах коштів передбачених бюджетом на преміювання працівників сільської ради, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Преміювати посадову особу органу місцевого самоврядування ІV категорії 7 рангу, сільського голову Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олену Василівну, 17 квітня 1974 року народження, до ювілейної дати 45-ти річчя, у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів та в.о. головного бухгалтера Лактіонову А.А.

 

 

Сільський голова                                 О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради