Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 16-01-2019, Прочитали: 222

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ П'ЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

(проект)

 

від     лютого 2019 року                          

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

      Розглянувши заяви громадян, керуючись статтями 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України «Про основи містобудування», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення детального плану території громадянам, а саме:

1.1 гр. Євстегнєєвій Тетяні Віталіївні, щодо надання йому дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0260 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Морська, біля будинку 32 з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови.

2. Визначити замовником розроблення детальних планів території виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.

3. Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради Херсонської області:

3.1. Забезпечити организацию проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення проектів  детального плану території.

3.2. Забезпечити укладання трьохстороннього договору на розроблення детального плану території з ліцензованою проектною організацією і громадянами, зазначеними в п. 1 цього рішення, за рахунок коштів громадян зазначених в п. 1 цього рішення.

    4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійної комісії сільської ради з земельних питань земельну комісію сільської ради.

 

 

Сільський голова                                    О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради