ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ (ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

Автор: Сільрада от 6-03-2018, Прочитали: 428

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ДЕВ’ЯТНАДЦІЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

(проект)  РІШЕННЯ


від    квітня 2018 року                                                                           № ____

с. Новофедорівка


Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

         Розглянувши заяви громадян, керуючись статтями 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України «Про основи містобудування», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:


1. Надати дозвіл на виготовлення детального плану території громадянам, а саме:

1.1. гр. Поволоцькій Людмилі Григорівні на розроблення детального плану території в межах кварталу земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га, яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Голо пристанський район, с. Залізний Порт, вул. Садова, 44-А, для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва.

1.2. гр. Корнєєву Віталію Петровичу на розроблення детального плану території в межах кварталу земельної ділянки орієнтовною площею 0,844 га (кадастровий номер 6522384300:02:054:0061), яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Залізний Порт,                           вул. Берегова, земельна ділянка номер 33, для виготовлення містобудівної документації.

1.3. гр. Головко Миколі Анатолійовичу на розроблення детального плану території в межах кварталу орієнтовною площею 0,03 га (кадастровий номер 652238400:02:001:0812), яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Залізний Порт, вул. Шкільна, б/н, для зміни цільового призначення.

1.4. гр. Марцінко Ірини Несторівни на розроблення детального плану території в межах кварталу орієнтовною площею 0,075 га (кадастровий номер 6522384300:02:062:0111) розташовану за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Залізний Порт, вул. Шкільна, 59-А, для зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею 0,01 га.

2. Визначити замовником розроблення детальних планів території виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.

3. Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради Херсонської області:

3.1. Забезпечити організацію проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення проектів  детального плану території.

3.2. Забезпечити укладання трьохстороннього договору на розроблення детального плану території з ліцензованою проектною організацією і громадянами, зазначеними в п. 1 цього рішення, за рахунок коштів громадян зазначених в п. 1 цього рішення.

          4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійної комісії сільської ради з земельних питань земельну комісію сільської ради.Сільський голова                                                                  О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради