Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 7-03-2018, Прочитали: 450

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕВЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від   квітня 2018 року                                   

с. Новофедорівка

 

Про надання  додаткової

відпустки сільському голові

         

          Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання їй додаткової відпустки, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до умов колективного договору, керуючись Законом України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі» (зі  змінами), ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олені Василівні, додаткову відпустку, за термін праці з 03 листопада 2017 року по 02 листопада 2018 року, на 15 календарних днів, з 16 квітня 2018 року по 30 квітня 2018 року включно, з нарахуванням матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

       2.На вищезазначений період відпустки сільського голови Новофедорівської сільської ради  Лахтадир О.В. обов’язки сільського голови покласти на секретаря Новофедорівської сільської ради Грабован Т.М.

       3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради.

       4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                              О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради