проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 7-03-2018, Прочитали: 326

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від  квітня  2018                                                                           №

с.Новофедорівка

 

Про встановлення вартості харчування та

розміру плати для батьків за перебування

дітей у закладі дошкільної освіти я/с «Теремок»

Новофедорівської сільської ради на 2018 рік

 

Розглянувши подання завідувача закладу дошкільної освіти я/с «Теремок», відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016  № 402  «Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2016 року за                              № 670/28800, керуючись статтями 28, 32, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради                            

 

В И Р І Ш И В:    

 

1. Встановити вартість харчування однієї дитини на день для дітей, які відвідують заклад дошкільної освіти я/с «Теремок» у 2018 році у розмірі:

- ясельні групи – до  28 грн;

- садові групи –  до   36 грн;  

2. Встановити вартість харчування влітку 2018 року, в період літнього санаторного режиму роботи, у розмірі:

- ясельні групи – до 30 грн;

- садові групи – до  40 грн;

         3. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у закладі дошкільної освіти я/с «Теремок» у розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день.

        4. Від сплати за  харчування  дитини звільняються  батьки  або особи, які їх замінюють:

- у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який установлений Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних навчальних закладів.

- дітей-інвалідів;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

5. Сім’ям, які мають трьох і більше дітей віком до 18 років, за харчування дітей у закладі дошкільної освіти я/с «Теремок», установити знижки з плати для батьків або осіб, які їх замінюють  – 50 відсотків.

6. Припинити дію рішення сорок восьмої сесії VI скликання Новофедорівської сільської ради від 06.03.2015 року № 627 «Про розмір вартості харчування дітей у Новофедорівському ДНЗ я/с «Теремок» з дати прийняття цього рішення.

          7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                О.В.Лахтадир

 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради