Проект рішення на чергову сесію

Автор: Секретар от 16-02-2018, Прочитали: 579

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

від 2018 року                                           

с. Залізний Порт

 

Про затвердження процедури

врегулювання конфлікту інтересів

 

    

         З метою формування єдиного підходу  до розуміння і дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та пов’язаних з ним обмежень, відповідно до статей  28-35 Закону України «Про запобігання корупції», Методичних рекомендацій  щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, затверджених наказом Національного агентства з питань  запобігання корупції від 29.09.2017 № 839,  керуючись статтями 26, 59, 59-1 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

          1.  Затвердити Пам’ятку про порядок врегулювання конфлікту інтересів сільським головою, депутатами Новофедорівської сільської ради, членами виконавчого комітету Новофедорівської сільської  ради та посадовими особами виконавчого комітету Новофедорівської сільської ради, що може виникнути у зазначених осіб під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень Новофедорівської сільською радою, виконавчим комітетом Новофедорівської сільської ради, що додається.

          2. Затвердити форму заяви про наявність конфлікту інтересів у сільського голови, секретаря Новофедорівської сільської ради, депутатів Новофедорівської сільської ради, що додається.

          3. Затвердити форму заяви про наявність конфлікту інтересів у сільськогоголови, членів виконавчого комітету  Новофедорівської сільської ради, що додається.

          4. Рекомендувати  депутатам Новофедорівської сільської ради, членам виконавчого комітету Новофедорівської сільської ради використовувати розроблені документи під час здійснення своїх повноважень.

          5. Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради ознайомити посадових осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, депутатів Новофедорівської сільської ради, членів виконкому Новофедорівської сільської ради з Пам’яткою про порядок врегулювання конфлікту інтересів, та забезпечити її використання у разі виникнення конфлікту інтересів.

          6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради мандатну, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку.

 

 

Сільський голова                        О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради