Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Автор: Виктория от 27-02-2012, Прочитали: 1864

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 st1\:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

 

Проект рішення

 

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

ФОП Харченко В.О.

 

 

 

Розглянувши подану заяву та подані документи ФОП Харченко Володимира Олексійовича про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України ст.  ст. 12, 116, 127,201 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи висновки та пропозиції земельної комісії сільської ради, сільська рада

 

Вирішила:

1. Затвердити розроблену відповідно до рішення сільської ради № 173 від 28.09.2011 року технічну документацію із землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0445 га, що відводиться у власність шляхом викупу ФОП Харченко Володимиру Олексійовичу під розміщення магазину будівельних та господарчих товарів в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області вул. Шкільна, 22-а.  

2. Продати у власність ФОП Харченко В.О. земельну ділянку площею 0,0445 га, яка розташована на території Новофедорівської сільської ради в с. Залізний Порт вул. Шкільна, 22-а Голопристанського району Херсонської області під розміщення магазину будівельних і господарчих товарів.

3. Затвердити ціну і умови  продажу земельної ділянки зазначеної в пункті 2 даного рішення в розмірі 84000 грн.

4. Доручити сільському голові Руденко С.В. укласти від імені сільської ради договір куплі-продажу зазначеної в п.2 даного рішення земельної ділянки, а також сформулювати інші необхідні для вчинення цієї угоди документи.

5. Голопристанському відділу земельних ресурсів відвести земельну ділянку в натурі (на місцевості) в терміни визначені Договором купівлі-продажу та видати Державний акт на право власності на землю, при умові повної сплати вартості за земельну ділянку.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на бюджетну комісію сільської ради.

 

 

 

Сільський голова                                                                    С.В.Руденко

 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради