Про визначення замовника з виконання будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності сільської ради на період бу

Автор: Виктория от 23-11-2017, Прочитали: 396

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ДЕВЯТА  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від              2017 року                                              

с. Новофедорівка

 

Про визначення замовника з

виконання будівництва, реконструкції

та капітального ремонту об’єктів

комунальної власності сільської

ради на період будівництва

 

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з  питань культури, освіти, охорони здоров’я сім’ї, соціального захисту, житлово-комунального господарства, з метою продовження фінансування розпочатих  будівництвом об’єктів в 2012 -2017 роках об’єктів, на виконання програми економічного, соціального та  культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2018 рік,   керуючись  ст. 10, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада, 

В И Р І Ш И Л А:

       1. Визначити комунальну установу з капітального будівництва  та експлуатації Херсонської обласної ради замовником на виконання робіт з будівництва та реконструкції об’єктів комунального призначення Новофедорівської сільської ради  на період будівництва по наступним об’єкту «Будівництво дитячого садка на 45 місць по вул. Миру в с. Залізний Порт  Голопристанського району Херсонської області».

        2. Доручити  сільському голові Лахтадир О.В. укласти договір на виконання функцій замовника з комунальною установою з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради на 2018 рік по об’єкту визначеному в п.1 даного рішення.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань культури, освіти, охорони здоров’я сім’ї, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

  Сільський голова                                         О.В.Лахтадир

 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради