ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Автор: Сільрада от 26-10-2017, Прочитали: 478

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від листопада 2017 року№

с. Залізний Порт

 

Про надання щорічної

основної відпустки

сільському голові

Лахтадир О.В.

Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання їй додаткової відпустки, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до умов колективного договору, керуючись Законом України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олені Василівні, щорічну відпустку, за термін праці з 03 листопада 2016 року по 02 листопада 2017 року, на 30 календарних днів, з 27 листопада 2017 року по 20 грудня 2017 року включно та з 25 грудня по 30 грудня 2017 року включно, з нарахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

2.На вищезазначений період відпустки сільського голови обов’язки сільського голови покласти на Грабован Т.М.

3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський головаО.В. Лахтадир

 


Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради