Проект рішення

Автор: Яна от 23-03-2017, Прочитали: 229

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від             2017 року                                                                     №

с. Залізний Порт

 

Про затвердження

детальних планів

територій

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,  

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити детальні плани територій громадянам, а саме:

1.1 Шандрі Тетяні Вікторівні, в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0880 га під розміщення та обслуговування існуючої будівлі регенерації грязі за адресою: с. Залізний Порт вул. Шкільна 2/17.

1.2  Мойченку Денису Олександровичу, в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0100 га щодо відведення у власність під розміщення гаражу за адресою: вул. Морська в с. Залізний Порт. 

1.3  Беспаловій Людмилі Олександрівні, в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,100 га для житлової забудови за адресою:     с. Залізний Порт, вул. Степова.

1.4  Боднар Ользі Анатолівні, в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0802 га для відведення під присадибну земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: с. Залізний Порт пров. Маячний б/н.

         2. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                                                        О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради