Про надання додаткової відпустки сільському голові Лахтадир О.В.

Автор: Виктория от 8-02-2017, Прочитали: 538

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

від      березня  2017 року                            

с. Залізний Порт

 

Про надання  додаткової відпустки

сільському голові Лахтадир О.В.  

 

        

         Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання їй додаткової відпустки, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів,  відповідно до умов колективного договору, керуючись Законом України «Про відпустки» від 15.11.1996 №504/96-ВР(зі змінами) та Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олені Василівні додаткову відпустку за термін праці з _______ року на 15 календарних днів з 14 березня 2017 року по 28 березня 2017 року включно, з нарахуванням матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

       2. На вищезазначений період відпустки сільського голови обов’язки сільського голови покласти на секретаря сільської ради Грабован Т.М.

       3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради.

       4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова                                              О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради