Проект рішення

Автор: Яна от 5-01-2017, Прочитали: 449

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від        2016 року                                                                              №

с. Залізний Порт

 

Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення детальних планів територій:

1.1 гр. Сорокіній Аллі Петрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,25 га для отримання земельної ділянки для обслуговування житлового будинку у власність в с. Новофедорівка вул. Першотравнева 14.

1.2 гр. Каращук Наталії Володимирівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,16 га для отримання земельної ділянки для обслуговування житлового будинку у власність в с. Залізний Порт вул. Миру 43.

1.3 гр. Москальовій Ларисі Анатоліївні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.4 гр. Москальову Олександру Вікторовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.5 гр. Ісаєву Володимиру Євгеновичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0990 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Залізний Порт вул. Кооперативна.

 

            2. Замовником на виконання детального плану територій визнати виконавчий комітет сільської ради.

         3. Інвестором з фінансування робіт з розробки детального плану територій визнати: Сорокіну А. П., Каращук Н.В., Москальова Л.А., Москальов О.В., Ісаєв В.Є.

4. Укласти тристоронній договір на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, між виконавчим комітетом Новофедорівською сільської ради, громадянами та розробником детального плану територій.

         5. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                                                        О.В. Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради