Про фінансування комунальної установи

Автор: Виктория от 23-01-2012, Прочитали: 1180

НОВОФЕДОРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ  (проект)

«___» __________ 2012 р.                                 № _____
с. Новофедорівка

Про фінансування  комунальної установи
з капітального будівництва та експлуатації
об`єктів соціально-культурного
і комунального призначення
Херсонської обласної  ради


    Розглянувши лист    КУ з КБ та ЕОСК і КП Херсонської обласної ради від 04.01.2012 року № 6-1/002 про повернення коштів отриманих на проведення робіт з реконструкції очисних споруд с. Залізний Порт в зв’язку з обмеженим фінансуванням обласним казначейством, враховуючи висновки та рекомендації постійної  комісії  з  питань планування бюджету та  фінансів,   на виконання програми економічного, соціального та  культурного розвитку Новофедорівської сільської ради, керуючись  ст.26, п.4 ст.28  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести зарахування коштів на рахунок   комунальної установи з капітального будівництва  та експлуатації об`єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради    для  продовження виконання  робіт з реконструкції діючих очисних споруд в с. Залізний Порт Голопристанського району в сумі 517690 грн.
2. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на  постійну депутатську комісію  з  питань планування бюджету та  фінансів.


Сільський  голова                                                                                    С.В.Руденко

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради