продаж земельної ділянки Таточенко Г.М.

Автор: Виктория от 20-01-2012, Прочитали: 1459

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Про продаж земельної ділянки
несільськогосподарського
призначення  Таточенко Г.М.

 
    Розглянувши  заяву та подані  додані документи Таточенко Г.М.  про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України, ст. ст.12, 116, 127, 201  Земельного Кодексу України, Указом Президента України від 19.01.1999 року № 591/99 "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення”, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

В И Р І Ш И Л А:

            1.Затвердити розроблену відповідно до рішення сільської ради № 61 від 22.02.2011 року технічну документацію із землеустрою щодо  складання Державного акту на право власності на земельну ділянку та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0277 га, що відводиться у власність шляхом викупу Таточенко Геннадію Миколайовичу під розміщення кафе «Анталія»  по вулиці Морській  в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.
    2. Продати у власність Таточенко Г.М.  земельну ділянку  площею0,0277 га, яка розташована на території Новофедорівської сільської ради в с. Залізний Порт вул. Морська,  Голопристанського району Херсонської області  під розміщення  кафе «Анталія».
    3. Затвердити ціну і умови продажу земельної ділянки зазначеної в п.2 данного рішення в розмірі 57 000 грн. ( п’ятдесят сім тисяч грн.).
    4. Доручити сільському голові С.В.Руденко укласти від імені сільської ради договір куплі - продажу зазначеної в п.2 данного рішення земельної ділянки, а також сформулювати інші необхідні для вчинення цієї угоди документи.
    5. Голопристанському відділу земельних ресурсів відвести  земельну ділянку в натурі
( на місцевості) в терміни визначені Договором купівлі-продажу та видати Державний акт на право власності на землю, при умові повної сплати вартості за земельну ділянку.
    6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на бюджетну комісію.Сільський голова                                                      С.В.Руденко

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради