Проект рішення

Автор: Яна от 28-04-2016, Прочитали: 461

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Проект

  РІШЕННЯ

 

від ______  2016 року                                                                      № ______

 

Про внесення змін до рішення

сорок девятої сесії VI скликання

Новофедорівської сільської ради від 30.04.2015р.

№ 644 «Про визначення замовника з

виконання будівництва, реконструкції

та капітального ремонту об’єктів

комунальної власності сільської

ради на 2015 рік»

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з  питань культури, освіти, охорони здоров’я сім’ї, соціального захисту, житлово-комунального господарства, з метою продовження фінансування розпочатих  будівництвом об’єктів в 2015 -2016 роках об’єктів, у зв’язку з необхідністю продовжувати будівництва дитячого садка, на виконання програми економічного, соціального та  культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2016 рік,   керуючись  ст. 10, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада, 

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни рішення сорок девятої сесії VI скликання Новофедорівської сільської ради від 30.04.2015р. № 644 «Про визначення замовника з виконання будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності сільської ради на 2015 рік» , а саме:

1.1. Пункт перший рішення викласти в новій редакції:

«Визначити комунальну установу з капітального будівництва  та експлуатації Херсонської обласної ради замовником на виконання робіт з будівництва дитячого садка на 45 місць по вул. Миру в с. Залізний Порт Новофедорівської сільської ради.»

1.2. Пункт другий рішення викласти в новій редакції:

«Доручити сільському голові Лахтадир О.В. укласти договір на виконання функцій замовника з установою з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради по об’єкту, визначеному в пункті першому цього рішення.»

3. Зміни, визначені пунктом першим даного рішення, вважаються діючими з першого січня 2016 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань культури, освіти, охорони здоров’я сім’ї, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова                                                         О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради