Проект рішення

Автор: Яна от 28-04-2016, Прочитали: 401

Проект рішення

 

 

Про внесення змін і доповнень до

рішення сорок дев’ятої сесії шостого

 скликання Новофедорівської сільської

ради № 652 від 30.04.2015р. «Про затвердження

Положення про порядок надання послуг

у сфері організації відпочинку та розваг

 на території с. Залізний Порт»

 

З метою приведення у відповідність рішення сесії до вимог чинного законодавства України, керуючись Законом України «Про концесії», керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Внести до рішення сорок дев’ятої сесії шостогоскликання Новофедорівської сільської ради № 652 від 30.04.2015р. «Про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері організації  відпочинку та розваг на території                с. Залізний Порт» такі зміни:

1.1. Пункт 2.4. розділу 2 викласти у такій редакції:

«2.4. Надання місць для надання послуг у сфері організування відпочинку та розваг здійснюється на договірній основі. Підприємство підпорядковане органу місцевого самоврядування, в межах своєї компетенції, укладає відповідні договори  з фізичними та/або юридичними особами на підставі висновків та рекомендацій постійно діючої комісії сільської ради з  питань планування, бюджету,  фінансів».

1.2.Пункт 2.5. розділу 2 викласти у редакції:

«2.5. Договори, укладені підприємством підпорядкованим органу місцевого самоврядування на виконання цього Положення  підлягають затвердженню на черговій сесії сільської ради».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії сільської ради з питань культури, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова                                               О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради