Проект рішення

Автор: Яна от 29-04-2016, Прочитали: 413

Проект рішення

                              

 

Про скасування рішення сорок дев’ятої

сесії шостого скликання Новофедорівської

сільської ради від 30.04.2015р. № 653

«Про закріплення зон катання водного транспорту

на узбережжі  с. Залізний порт»

 

З метою приведення рішень сесії сільської ради у відповідність до законодавства, відповідно до статей 8, 67 Водного кодексу України, Закону України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення сорок дев’ятої сесії шостого скликання Новофедорівської сільської ради від 30.04.2015р. № 653 «Про закріплення зон катання водного транспорту на узбережжі  с. Залізний порт».

       2. Постійній комісії сільської ради з питань культури, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства підготувати документи необхідні для визначення спеціальних фарватерів для підходу до берега водних мотоциклів, водних велосипедів та інших плавзасобів, в порядку передбаченому чинним законодавством України.

      3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії сільської ради з питань культури, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства.

 

 

Сільський голова                                                           О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради