Проект рішення щодо надання щорічної основної відпустки сільському голові

Автор: Виктория от 1-03-2016, Прочитали: 4925

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                          ПЯТА СЕСІЯVІІ СКЛИКАННЯ

                                                      ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від  березня 2016 року                                                                         

с. Новофедорівка

 

Про надання щорічної основної

відпустки сільському голові

 

          Заслухавши сільського голову  Лахтадир О.В. про надання їй частини  щорічної основної  відпустки,  відповідно до умов колективного договору, керуючись Законом України "Про відпустки” та  Постановою КМУ №268 від 09 березня 2006 року „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів ”, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати сільському голові  Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олені Василівні  щорічну основну відпустку за термін праці з 03 листопада 2015 року по  02 листопада 2016 року  на 15 календарних днів  з 11 квітня 2016 року  по 25 квітня 2016 року  включно, з нарахуванням матеріальної допомоги  для вирішення соціально-побутових питань в розмірі  середньомісячної заробітної плати.

2. На вищезазначений період відпустки  сільського голови обов”язки  сільського голови покласти на секретаря ради Грабован Т.М.

3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради.

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян , з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

 Сільський голова                                                             О.В.Лахтадир 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради