про сільський бюджет на 2016 рік

Автор: Виктория от 27-11-2015, Прочитали: 3876

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від                                                                                                       

с. Новофедорівка

 

Про сільський бюджет на 2016 рік

 

Розглянувши, схвалений виконавчим комітетом та попередньо розглянутий постійною комісією з питань планування бюджету, фінансів сільської ради проект сільського бюджету на 2016 рік, керуючись Бюджетним кодексом України (зі змінами), Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.               Визначити на 2016 рік:

-  доходи сільського бюджету у сумі 3 875 190 гривень, в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету  – 2 019 752 гривень, доходи спеціального фонду сільського бюджету – 1 855 438 гривень, у тому числі бюджету розвитку  1 700 000 гривень згідно з додатком № 1 цього рішення;

-  видатки сільського бюджету у сумі 3 875 190 гривень, в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 2 019 752 гривень, видатки спеціального фонду сільського бюджету – 1 855 438 гривень  (додаток 2).

2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету в сумі  20 000 гривень.

3.Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 3до цього рішення.

4. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2016 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

          - забезпечення продуктами харчування;

          - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

          - поточні трансферти населенню.

5. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 348 575 гривень згідно з додатком №4до цього рішення.

6. Керівникам бюджетних установ сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

7. Дозволити виконавчому комітету сільської ради в процесі виконання сільського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням сільської ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

8. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначені ст.64 Бюджетного кодексу України , а саме: податок на майно, акцизний збір з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, туристичний збір, збір за паркування транспортних засобів, екологічний податок, інші місцеві податки та збори.

9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2016 рік у частині доходів такі надходження: власні надходження бюджетних установ та кошти від продажу землі.

10. Надати право  сільському голові укладати в установленому законом порядку угоди на здійснення передачі міжбюджетних трансфертів між сільськими бюджетом та іншими бюджетами.

11. Дозволити використання готівкових коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів, продуктів харчування, канцелярських та господарських товарів, оплату інших послуг.

12. Дозволити здійснювати попередню оплату по фінансуванню робіт з будівництва, реконструкції і капітального ремонту та для передплати періодичних видань, відповідно до постанови КМУ  №117 від 23.04.2014р. в межах бюджетного періоду .

13. Відповідно до частини 4 статті 80 Бюджетного кодексу України головному бухгалтеру щоквартально звітувати перед сесією сільської ради про хід виконання сільського бюджету.

          14. Додатки № 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування  бюджету та фінансів .

 

 

Сільський голова                                                     О.В.Лахтадир

 

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради