затвердження положення

Автор: Виктория от 15-11-2011, Прочитали: 1770

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

 

Проект   Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження положення про

фонд охорони  навколишнього природного

 середовища Новофедорівської сільської ради

 

 

 

Відповідно до Бюджетного Кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147, підпункту 25 пункту 1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 15, 19, 47, 48 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", враховуючи пропозиції депутатських комісій сільської ради,  сільська рада,

 

 

 в и р і ш и л а :

 

 

1. Затвердити Положення про   фонд охорони навколишнього природного середовища Новофедорівської сільської ради   (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування   бюджету  та фінансів та постійну комісію з земельних питань. 

 

 

 

           Сільський   голова                                                             С.В.Руденко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено

рішенням   сесії  

______від______ 2011 р.

 

Положення

про   фонд охорони навколишнього природного середовища

Новофедорівської сільської ради

 

1.Сільський  фонд охорони навколишнього природного середовища (далі - Фонд), створено відповідно підпункту - 25 пункту 1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.47 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища"

2.Використання коштів Фонду затверджується та контролюється Новофедорівської сільською радою. Фонд утворюється у складі бюджету Новофедорівської сільської ради за рахунок:

2.1) екологічного податку;

2.2) грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища в результаті господарської та іншої діяльності згідно з чинним законодавством;

2.3) цільових та інших добровільних внесків підприємств, установ, організацій та громадян;

2.4) інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Норматив відрахувань екологічного податку та грошових стягнень, що зараховуються до Фонду, визначаються Законом України "Про Державний бюджет України" на відповідний бюджетний рік.

3.Платежі до бюджету Новофедорівської сільської ради, зазначені у пункті 2 цього Положення є джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету   і зараховуються на відповідні рахунки, відкриті в управлінні Державного казначейства України.

4.Кошти Фонду можуть використовуватись тільки для цільового фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, в тому числі наукових досліджень з цих питань, ведення державного кадастру територій, а також заходів щодо зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров`я населення і використання природних ресурсів і направляються на фінансування природоохоронних заходів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1996 року №1147 "Перелік видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів".

5.Кошти Фонду витрачаються на заходи, передбачені у пункті 4 цього Положення відповідно до програм, затверджених Новофедорівської сільською радою. Не використані в поточному році кошти Фонду вилученню не підлягають і переходять на наступний рік.

6.Головним розпорядником коштів Фонду є Новофедорівська сільська  рада.

7.Плани природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, що розробляються головним розпорядником коштів Фонду, затверджуються ними за погодженням з органами охорони навколишнього природного середовища на місцях.

8.Видатки з виконанням природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів здійснюються Державним казначейством в межах коштів, що надійшли до Фонду та затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.

9.Складання та подання фінансової звітності про використання коштів Фонду, а також контроль за їх цільовим використанням здійснюється в установленому законодавством порядку.

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради