П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Автор: Сільрада от 18-09-2015, Прочитали: 582

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 2015 року №

с. Новофедорівка

 

Про надання згоди на

викуп земельної ділянки

 

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст. 12, 127, 128 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

І.1. Дати згоду на викуп земельної ділянки орієнтованою площею 0,2671 га під розміщення бази відпочинку «Автомобіліст» гр. Алєксєєву Сергію Миколайовичу, що розташована в с. Залізний Порт вул. Морська, 34-Б Голопристанського району Херсонської області.

2. Гр. Алєксєєву С.М. укласти договір про оплату авансового внеску з сільською радою в розмірі 20% від нормативної грошової оцінки для фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Гр. Алєксєєву С.М. виготовити документацію із землеустрою по відводу у власність земельної ділянки, з обов’язковим узгодженням проходів та проїздів, укладення мереж електро та водопостачання з суміжними власниками нерухомого майна.

4. Виготовлену документацію подати на затвердження до сільської ради при умові, що земельна ділянка буде використовуватись за цільовим призначенням.

ІІ. 1. Дати згоду на викуп земельних ділянок площею № 1 – 0,0078 га, № 2 – 0,0060 га під розміщення об’єктів нерухомого майна павільйонів для виносної торгівлі літера «А» та літера «Б» ФОП Урсалу Дмитру Володимировичу, що розташовані в с. Залізний Порт вул. Морська, 44-Г Голопристанського району Херсонської області.

2. ФОП Урсалу Д.В. укласти договір про оплату авансового внеску з сільською радою в розмірі 20% від нормативної грошової оцінки для фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3. ФОП Урсалу Д.В. виготовити документацію із землеустрою по передачі у власність земельних ділянок.

4. Виготовлену документацію подати на затвердження до сільської ради при умові, що земельні ділянки будуть використовуватись за цільовим призначенням.

ІІІ. 1. Дати згоду на викуп земельної ділянки площею 0,0045 га під розміщення магазину продовольчих товарів гр. Боднар Володимиру Григоровичу, що розташована в с. Залізний Порт вул. Морська, 25-Ж/2 Голопристанського району Херсонської області.

2. Гр. Боднар В.Г. укласти договір про оплату авансового внеску з сільською радою в розмірі 20% від нормативної грошової оцінки для фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Гр. Боднару В.Г. виготовити документацію із землеустрою по передачі у власність земельної ділянки.

4. Виготовлену документацію подати на затвердження до сільської ради при умові, що земельна ділянка буде використовуватись за цільовим призначенням.

VІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

В.О. Повноважень

Сільського голови О.В.Лахтадир

 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради