П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Автор: Сільрада от 18-09-2015, Прочитали: 614

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТДЕСЯТ ДРУГА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 2015 року №

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на виготовлення

проектів детального плану територій

щодо впорядкування території для

містобудівних потреб

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись Земельним Кодексом України, ст. ст. 19, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на виготовлення проектів детального плану територій щодо впорядкування території для містобудівних потреб:

- Єрьоміній Марії Василівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Морська.

- Єрьоміній Тетяні Іванівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Морська.

- Боднар Ользі Анатоліївні в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,0802 га для житлової забудови в с. Залізний Порт провулок Маячний.

- Сафронову Юрію Олександровичу в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,2225 га щодо зміни цільового призначення в с. Залізний Порт вул. Морська, 41.

- Тарасюк Ользі Олександрівні та Чернушевич Лілії Миколаївні в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,1455 га щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

- Щербань Юрію Володимировичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,02 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Морська.

- Стабровській Олені Олександрівні в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,02 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

- Обслуговуючому кооперативу «Дачний кооператив «Патріот» в межах кварталу на земельну ділянку необхідну для розміщення та обслуговування ОК «ДК «Патріот»» в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

- Краснощок Галині Павлівні в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,03 га щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Залізний Порт вул. Морська, 23.

- Урсалу Дмитру Володимировичу в межах кварталу на земельну ділянку під розміщення автопарковки в с. Залізний Порт вул. Морська, 44-В.

- Лісанову Віктору Івановичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га в с. Залізний Порт вул. шкільна, 15-А.

- Яковлевій Світлані Сергіївні в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,0072 га щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. залізний Порт вул. Шкільна.

2.Виготовлені проекти детального плану території подати на розгляд до сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

 

В.о. повноважень

Сільського голови О.В.Лахтадир

 

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради