розробка техдокументації

Автор: Виктория от 8-11-2011, Прочитали: 936

озробка <!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

с. Новофедорівка

Про надання дозволу громадянам

на розробку технічної документа-

ції зі складання державних актів

на право власності на земельні

ділянки

 

         Розглянувши  заяви громадян та подані документи,  керуючись Конституцією України, статтями 12, 81, 118, 121, пунктом 12 розділу Х «Перехідні  положення»  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом  України «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння  будівництву, пунктом 34 частини першої статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

1. Надати дозвіл громадянам на розробку технічної документації зі складання державних актів на право власності на земельні ділянки:

- Досенко Володимиру Івановичу орієнтованою площею 0,25 га для будівництва і обслуговування жилового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,15 га для ведення ОСГ по вулиці Жовтнева, 37 в с. Новофедорівка Голопристанського району.

- Рожко Сергію Петровичу, Рожко Ніні Дмитрівні у спільну сумісну власність орієнтованою площею 0,25 га для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,15 га для ведення ОСГ по вулиці Жовтнева, 57 в с. Новофедорівка Голопристанського району.

- Волошиновському Віталію Олександровичу площею 0,0487 га  для індивідуального дачного будівництва по вулиці Шкільна ділянка № 138 в с. Залізний Порт  Голопристанського району.

         2. Громадянам, зазначеним у пункті 1 цього рішення, замовити за власний  рахунок технічну документацію в організації, яка має відповідну ліцензію на проведення робіт із землеустрою та подати на розгляд сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                                 С.В.Руденко

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради