Проект рішення

Автор: Сільрада от 6-02-2015, Прочитали: 646

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ВОСЬМАСЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 2015 року №

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу КП

«Голопристанська ЦРЛ»

на поновлення терміну дії

договору оренди частини

приміщення

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів, лист КП «Голопристанська ЦРЛ» № 667 від 01.12.2014 року, рішення п’ятої сесії шостого скликання № 34 від 23.12.2010 року «Про передачу майна Новофедорівської територіальної громади до спільної власності територіальних громад району», рішення сьомої сесії шостого скликання № 48 від 22.02.2011 року «Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2010 року № 34 «Про передачу майна Новофедорівської територіальної громади до спільної власності територіальних громад району», керуючись ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл КП «Голопристанська центральна районна лікарня» на поновлення дії договору оренди частини приміщення Залізнопортівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою : с. Залізний Порт вул. Шкільна, 45-б для розміщення лікарської амбулаторії загальною площею 150,2 кв.м та будівлю боксу загальною площею 45 кв.м для використання під автомобільний гараж з 19 січня 2015 року терміном на 5 років.

2. Встановити орендну плату у розмірі 1 гривня за рік.

3. Доручити в.о. повноважень сільського голови Новофедорівської сільської ради Лахтадир О.В. в десятиденний термін укласти додаткову угоду про поновлення дії договору оренди приміщення Залізнопортівської лікарської амбулаторії ЗПСМ.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

В.О. повноважень сільського голови Лахтадир О.В.

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради