Проект рішення

Автор: Сільрада от 22-01-2015, Прочитали: 3063

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ВОСЬМАСЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТРІШЕННЯ

 

від 2015 року №

с. Новофедорівка

 

Про програму «Розвитку

житлово-комунального господарства,

водозабезпечення та благоустрою сіл

Новофедорівської територіальної

громади на 2015-2017 роки»

 

 

З метою створення та підтримки повноцінного життєвого середовища, подальшого розвитку населених пунктів сільської ради, збереження традиційного характеру середовища, створення інженерної та транспортної інфраструктури, формування ландшафтних комплексів, зон відпочинку та благоустрою населених пунктів сільської ради, відповідно до п.5 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 882-VІ від 15.01.2009 року, Господарський кодекс України від 16.01.2003 №436-ІV, Водний кодекс 06.06.1995 №2341-ІІІ; Закон України Про житлово-комунальні послуги від 24.06.2004 №1875-ІV; Закон України Про благоустрій населених пунктів від 06.09.2005 №2807-ІV; Правила користування системи централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України від 27.06.2008 №190; кодекс України Про Надра від 27.07.1994№ 133/94, з внесеними змінами та доповненнями до вищезазначених законодавчих акті, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування України», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. ЗатвердитиПрограму «Розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення таблагоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки (далі - Програма).

2. Виконавчому комітеті сільської ради, керівникам установ і організацій забезпечити реалізацію встановлених завдань про хід якої звітувати на кінець поточного року.

2.1 у разі потреби ініціювати протягом 2015 року внесення змін чи доповнень до Програми за погодженням заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради, коригування фінансових показників – за узгодженням з головним бухгалтером сільської ради, супроводжуючи пропозиції щодо змін чи доповнень при розгляді на засіданнях відповідних постійних комісій та сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

 

В.о. повноважень сільського голови О.В.Лахтадир

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до програми розвитку житлово – комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки

 

Основна проблема, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання. Полягає в розроблені програми сільської ради розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки, згідно п.5 статі 3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 882-VІ від 15.01.2009 року. Для створення та підтримки повноцінного життєвого середовища, подальшого розвитку населених пунктів сільської ради, збереження традиційного характеру середовища, створення інженерної та транспортної інфраструктури, формування ландшафтних комплексів, зон відпочинку приймається програма ЖКГ та благоустрою населених пунктів сільської ради.

 

Обґрунтування необхідності державного регулювання

Програма приймається для забезпечення екологічної безпеки території, дотримання встановлених природоохоронним законодавством вимог щодо охорони навколишнього середовища, збереження та раціонального використання природних ресурсів, санітарно-гігієнічних вимог щодо охорони здоров’я людини, здійснення заходів для фільтрації, утилізації, знищення переробки або видалених побутових відходів. Здійснення комплексу заходів по благоустрою, санітарному утриманню та озелененню населених пунктів сільської ради, залучення господарів до благоустрою населених пунктів, зон відпочинку, забезпечення екологічної безпеки території, забезпечення функціонування необхідних інженерних мереж в населених пунктах відповідно до Вимог природоохоронного законодавства, стимулювання розвитку курортно-туристичного потенціалу території. Тому, виникає необхідність в розробці та затверджені програми сільської ради розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки, згідно п.5 статі 3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 882-VІ від 15.01.2009 року.

 

Цілі регулювання

Проект рішення виконавчого комітету сільської ради про схвалення проекту програми розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2015-2017 роки розроблено з цілю:

-виконання вимог чинного законодавства, приведення тарифів на комунальні послуги з водозабезпечення, водовідведення до рівня економічно обґрунтованих витрат;

-стабілізації фінансового стану підприємства;

-забезпечення екологічної безпеки;

-підтримка життєдіяльності комунальної сфери сіл сільської ради.

 

 

Механізми та заходи, що пропонуються для розв’язання проблеми.

Проектом цього регуляторного акта забезпечується збалансованість інтересів споживачів послуг та підприємства. Реалізація рішення щодо підвищення тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів повинна забезпечити своєчасні розрахунки за надані послуги, забезпечити стабільне надання послуг населенню, суб’єктам господарювання та стабілізувати фінансовий стан підприємства. Реконструкція каналізаційних очисних споруд в с. Залізний Порт з полями фільтрації. Здійснення комплексу заходів по доведенню норм очистки стоків в с. Залізний Порт до норм природоохоронного законодавства. Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт каналізаційної мережі с. Залізний Порт. Проектування, будівництво, реконструкція та капітальний ремонт об’єктів водозабезпечення сіл Залізний порт та Новофедорівка. Організація збирання та видалення побутових та інших відходів. Забезпечення ліквідації несанкціонованих звалищ відходів. Здійснення комплексу заходів та затвердження правил по благоустрою населених пунктів. Залучення підприємства та організацій до благоустрою населених пунктів. Контроль за дотриманням санітарного стану підприємствами на закріплених територіях. Доставка померлих на судмедекспертизу невідомих, бездомних, безрідних та захоронення. Придбання комунального автотранспорту. Утримання в належному стані кладовищ, пляжів, зон відпочинку та інших місць загального користування.Грейдерування доріг та очищення узбіч від сміття, проведення якісного ремонту доріг населених пунктів. Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт доріг та тротуарних доріжок с. Залізний Порт та с. Новофедорівка. Ремонт малих архітектурних форм (обелісків, пам’ятників). Придбання контейнерів для сміття, електронасосів ЕЦВ, електрогенератора. Облаштування дитячих майданчиків, зон відпочинку. Будівництво набережної с. Залізний Порт. Реконструкція та капітальний ремонт фасадів будинків, що належать до комунальної власності сільської ради та утримання їх в належному стані. Проектування та будівництво дитячого садка та будинку культури в с. Залізний Порт.

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради