Про затвердження документації із землеустрою та надання у власність

Автор: Виктория от 26-09-2014, Прочитали: 1153

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

 

Про затвердження документації

із землеустрою та надання у

власність земельних ділянок

громадянам

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12, 118, 121  Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

         1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  у власність  земельну ділянку площею 0,01 га  із земель запасу житлової та громадської забудови гр. Гузєєвій Лідії Артемівні для будівництва індивідуального гаражу в с. Залізний Порт  вул. Морська.

         2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  у власність  земельну ділянку площею 0,0712 га  із земель запасу житлової та громадської забудови гр. Дударю Василю Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Б. Хмельницького.

         3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  у власність  земельну ділянку площею 0,0844 га  із земель запасу житлової та громадської забудови гр. Дудар Аллі Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Б. Хмельницького.

         4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  у власність  земельну ділянку площею 0,25 га  із земель запасу житлової та громадської забудови гр. Руденок Віктору Капітоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Миру, 24.

         5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  у власність  земельну ділянку площею 0,0494 га  із земель запасу житлової та громадської забудови гр. Задніпренку Ростиславу Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

         6. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  у власність  земельну ділянку площею 0,01 га  із земель запасу житлової та громадської забудови гр. Білій Ользі Василівні для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Морська.

         7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  у власність  земельну ділянку площею 0,0068 га  із земель запасу житлової та громадської забудови гр. Песцову Віктору Сергійовичу для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Морська.

         8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

В.о. повноважень сільського голови                                            О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради