Про затвердження документації із землеустрою та надання у власність земельних ділянок у власність

Автор: Виктория от 8-09-2014, Прочитали: 1059

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

 

 

 

Про затвердження  документації із

землеустрою та надання у власність

земельних ділянок у власність

 

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12, 118, 121  Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

         1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність та передати у власність земельну ділянку гр. Орлову Віктору Олександровичу для індивідуального гаражного будівництва площею 0,01 га по вулиці Шкільна в с. Залізний Порт Голопристанського району.

         2. Затвердити проект землеустрою, щодо відведення та передати у власність гр.Кириленко Дар’ї Володимирівні земельну ділянку площею 0,1485 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт по вулиці Морській Голопристанського району.

         3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення та передати у власність земельну ділянку гр. Шапар Валентині Іванівні площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, Господарських будівель і споруд по вулиці Шкільна, 47-а в с. Залізний Порт Голопристанського району.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію.

 

 

 

 

В.о. повноважень сільського голови                                            О.В.Лахтадир

Категорія: Проекти рішень на чергову сесію сільської ради